Luxusní svatba - 1
Zdroj: Instagram
Nešetřila

Vydělává miliardy, a tak synovi vystrojila luxusní svatbu: Z těchto částek vám bude zle!

Folorunso Alakija (66) z Nigérie se řadí mezi nejbohatší ženy černé pleti na světě. Její jmění se odhaduje na 2 miliardy liber (cca 60 mld. Kč). Je také ale milující matkou čtyř dětí, na kterých vůbec nešetří. Když se ženil její syn Folarin, nehleděla na miliony a zařídila i vystoupení zpěváka první velikosti!

17 fotek
Folorunso Alakija je nigerijská módní návrhářka a také výkonná ředitelka ropné společnosti Famfa. Je druhou nejmocnější ženou Afriky a její jmění se odhaduje na 2 miliardy liber (cca 60 mld. Kč). A když se jeden z jejich čtyř synů rozhodl ženit, nenechala ho v tom samotného a pořádně mu přispěla. Celá svatba přišla byznysmenku na 5 milionů liber, téměř na 150 milionů korun!

Její syn Folarin Alakija, který byl už jednou ženatý a jeho první žena umřela na rakovinu si tentokrát bral iránskou modelku a studentku bioinženýrství Nazanin Jafarian Ghaissarifar. Celá slavnost se konala v Blenheim Palace ve Velké Británii. Je to rozsáhlé a velkolepé sídlo, jenž bylo také rodištěm a původním bydlištěm Winstona Churchila. Vnitřek paláce dekoratéři vyzdobili neuvěřitelným milionem bílých růží a na seznamu hostů nechyběla ani pěvecká hvězda Robin Thicke, která zazpívala za údajných 150 tisíc liber (cca 4,5 mil. Kč).

Mezi další významnou hvězdu patřil i "andílek" z Victoria´s Secret modelka Shanina Shaik. Svatebčané měli dort ve výšce 12 stop (3,5 metrů). A co patřilo mezi další drahé položky? Jen svatební šaty nevěsty stály 52 tisíc liber (cca 1,5 mil. Kč), diamantový náhrdelník 1 800 000 liber (cca 47 mil. Kč) a nebo práce dekoratéra přišla na 200 tisíc liber (cca 6 mil. Kč). Není divu, že si novomanžel připadal jako ve snu. „Na ten večer nikdy nezapomenem. Bylo to jako ve snu, z kterého jsme se nechtěli probudit." citoval slova ženicha Daily Mail.

Autor: ham

Diskuze