Miley Cyrus a Liam Hemsworth s právničkou
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Miley, pozor! Tahle ženská tě oškube. Najal si ji Liam za 20 tisíc na hodinu

Liamovi Hemsworthovi (29) zřejmě došla trpělivost a rozhodl se, že to Miley Cyrusové (26) vrátí. Nejen, že si hned po rozchodu Miley začala s blogerkou Kaitlynn Carterovou, ale ještě o něm tvrdila, že je závislý na drogách. Australský herec nyní podal žádost o rozvod a zřejmě se rozhodl zpěvačku oškubat.

12 fotek
Jejich rozchod byl jako blesk z čistého nebe. Navenek totiž Miley Cyrusová a Liam Hemsworth vypadali jako snový pár. Uvnitř tomu tak ale zřejmě nebylo.

Neznámý zdroj, který má ke zpěvačce blízko Daily Mailu potvrdil, že Miley prý trpěla Liamovou závislostí na alkoholu a drogách. Alespoň to tvrdí okolí samotná Miley. Liam zase měl říkat, že Miley si začala s blogerkou Kaitlynn Carterovou dávno před jejich rozchodem a jednalo se tedy o nevěru.

V současné době má proběhnout rozvod. Liam si najal to největší právnické eso, které mohl v celých Spojených státech sehnat. „Jedná se o advokátku Lauru Wasserovou, která v minulosti zastupovala třeba Kim Kardashianovou, Angelinu Jolieovou, Johnnyho Deppa či Britney Spearsovou,“ píše Daily Mail. Však si také účtuje pořádnou pálku. Za hodinu u ní musíte zaplatit 850 dolarů, což je skoro 20 tisíc korun.

Laura Wasserová z části vlastní společnost Wasser, Cooperman & Mandles, což je rodinná advokátní kancelář se sídlem v Los Angeles. V roce 1976 ji založil její otec Dennis Wasser, který taktéž poskytoval služby bohatým a slavným. Wasserová dokonce požaduje po klientech zálohu 25 tisíc dolarů (zhruba 600 tisíc korun). Neprohrála prakticky jediný případ.

Herec Alec Baldwin v minulosti řekl, že s Wasserovou nebude spolupracovat, protože nemá dostatek peněz. Web TMZ.com Lauru Wasserovou překřtil na The Disso Queen. Disso je totiž americký slang pro rozvod. Zdá se, že Miley se má opravdu na co těšit. Snad jí zbude alespoň střecha nad hlavou.

Autor: Han

Diskuze