To je celá ona

Miley Cyrus šokovala FOTKAMI ze svatby: Fanoušci jsou pohoršeni

Zpěvačka Miley Cyrus (26) je jednou z nejznámějších rebelek šoubyznysu. Po svatbě si však lidé mysleli, že se uklidnila a bude žít spořádaný život. To se ale pletli. Nedávno zpěvačka šokovala fotografiemi ze svatby. Mnohé záběry pobouřily.

4 fotky
Zpěvačka Miley Cyrus je známá svými skandály. O rozruch se postarala i tentokrát, když zveřejnila snímky ze své svatby. Po tom, co si vzala mladšího bratra filmového Thora Chrise Hemswortha (35), Liama Hemswortha (29), se mnozí lidé začali domnívat, že se zpěvačka umírnila.

Tyto představy však Miley vyvrátila, když na svém instagramovém profilu na Valentýna zveřejnila záběry z veselky, které do teď veřejnost neviděla. Jak píše web Elle, mladá rebelka se na jedné z fotek prezentuje v opravdu netradiční póze.

Svou svatební kytici si přikládala k rozkroku a napodobovala s ní mužské přirození. Na další fotografii ji zase používala jako lahev alkoholu a dělala, že z ní pije. Někteří její fanoušci vzali celou situaci s humorem, avšak našli se i tací, které těmito snímky velmi pobouřila. "Liam mohl mít kteroukoli ženu na světě. A vybral si tohle," napsala pod příspěvek jedna z uživatelek sociální sítě. "Opravdu TOTO někdo dělá na své svatbě?" píše další.

Autor: mk

Diskuze