Miley Cyrus v nemocnici
Zdroj: Instagram, Miley Cyrus
prásk.tv

Miley Cyrus skončila v nemocnici! Společnost jí dělá nový objev

Zpěvačka Miley Cyrus zažívá velmi rušné dny. Nejdřív se rozvedla s hercem Liamem Hemsworthem, poté začala chodit s blogerkou Kaitlynn Carterovou a teď randí se zpěvákem Cody Simpsonem. Do toho ji skolila angína a Cyrus musela do nemocnice. V ní ji navštívila její maminka, ale i nový přítel.

V úterý na svůj instagram přidala zpěvačka Miley Cyrus (26) několik fotografií z nemocnice, kde musela být hospitalizovaná kvůli zákeřné angíně. Poprosila také své fanoušky o vysílání pozitivní energie a modliteb.

 

5 fotek

 

Cyrus má totiž o víkendu vystoupit na akci Gorilla Palooza pořádané komičkou Ellen DeGeneres. Cílem je vybrat peníze na záchranu goril. "Snažím se vyléčit co nejrychleji, abych se dostala na Gorilla Paloozu s Ellen, Portiou de Rossi a Bruno Marsem tento víkend. Pošlete mi pozitivní vibrace…Musíme zachránit gorily," napsala zpěvačka.

 

Poté přidala i fotku s její maminkou Tishou Cyrus. "Děkuji mami, že jsi mi pomohla, abych vypadala o trochu lépe…Maminky jsou nejlepší," pokračovala Cyrus. Do nemocnice za ní přišel také její nový přítel zpěvák Cody Simpson. S sebou přinesl květiny a kytaru. A svou hudbou jí měl zpříjemňovat dlouhé chvíle na lůžku.

 

Některým fanouškům však vadí, že si zpěvačka za tak krátkou dobu našla dalšího partnera. Podle ní by si na to ale měli zvyknout. Randit bude dál a i pro ni je to prý nové. Většinu let totiž strávila po boku bývalého manžela Hemswortha, uvedl deník People.

 

Angínu nepřecházejte - hrozí postižení srdce a ledvin
Jsi nemocná a nudíš se? TIPY na filmy

Autor: reg

Diskuze