Gwyneth Paltrow - 4
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Slavná česká tenistka září v seriálu, hraje milenku Gwyneth Paltrowové

Americká herečka Gwyneth Paltrowová hraje jednu z hlavních rolí nového seriálu s názvem Politik. Roli si v něm střihla i legendární česko-americká tenistka Martina Navrátilová, která hraje její milenku. Pro bývalou sportovkyni to není první herecká zkušenost.

5 fotek
Gwyneth Paltrowová hraje manželku milionáře, která ale není v manželství spokojená a hledá štěstí v náruči jiných mužů, až skončí v náruči ženy – milenky, kterou hraje právě Martina Navrátilová.

 

Pár se seznámí na plese, kde na sebe začnou posílat svůdné pohledy přes stůl. Slavná tenistka hraje v řadě dalších seriálů, například v tom s názvem Will a Grace. Vidět ji můžete i v dokumentech.

 

Tenistka Martina Navrátilová během své jedenatřicetileté tenisové kariéry vyhrála 39 grandslamových turnajů a pyšní se i 74 vítězstvími v řadě. Rodačka z Prahy poprvé držela raketu ve čtyřech letech ještě jako Šubertová, s tenisem začala o pár let později pod vedením svého nevlastního otce Miroslava Navrátila, jehož příjmení přijala.

 

 

Navrátilová v roce 1975 zamířila do USA, o šest let později se stala americkou občankou. Šla si tvrdohlavě za svým snem, kterým byl tenis, ale v současnosti i herectví. V posledních letech se Navrátilová mimo jiné angažuje v charitě, bojuje za práva homosexuálů, znevýhodněných dětí i zvířat.

 

Slavná tenistka svou náklonost k ženám nemusela v seriálu předstírat. Otevřeně se hlásí k lesbické orientaci, po dlouhém vztahu se provdala za partnerku Julii Lemigovovou. S poslední miss Sovětského svazu vychovává její dvě dcery.

 

Posilovna pro srdce? Hrajte míčové hry
Nejlepší sporty pro štíhlou linii

Autor: mik TN.cz

Diskuze