Michal Gulaši, Vlaďka Erbová
Zdroj: Instagram / Facebook.com, Prásk
Všechno bylo jinak

MILENKA GULAŠIHO PROMLUVILA: Erbová chtěla, aby nás nachytali. Michala má napojeného přes GPS

Ke dnešnímu dni není snad nikdo, kdo by nevěděl, že Michal Gulaši (32) se dopustil nevěry. Vztah s Vlaďkou Erbovou (37) mu zřejmě neklapal tak, jak pár prezentoval. Dle slov Vlaďky oba situaci už urovnali. Tajemná dívka, se kterou měl Gulaši uklouznout, se ale nyní rozhodla promluvit!

7 fotek
Gulaši měl podle webu eXtra.cz poměr s půvabnou Martinou (33), která sebrala odvahu a rozhodla se všechno uvést na pravou míru. Martina totiž nechce být v pozici bláznivé fanynky, která rozložila fungující vztah.

Vztah Gulašiho a Martiny byl často prezentován jako vášnivé ulítnutí, ale ve zkušenosti bylo všechno trochu jinak. „Začalo to trochu jinak, než je prezentováno. S Michalem jsme se poprvé potkali asi před dvěma lety na jedné společenské akci. Tam jsme se poznali a normálně spolu kecali. Když mu to doma skřípalo, tak se pak znovu ozval. Byli jsme dlouho přátelé. V posledních týdnech to pak přerostlo ještě v něco navíc,“ řekla Martina webu eXtra.cz.

Údajná milenka Gulašiho také tvrdí, že Michal je strašně hodný chlap. I přesto vztah s ním už dávno ukončila. Dostal totiž zřejmě zákaz komunikovat. Dle ní, je jasné proč. „Ke konci se to (Vlaďka) dozvěděla, když byl u mě. Myslím, nebo spíš vím, že ho má napojenýho přes GPS, takže kontroluje, kde Michal je,“ pokračuje.

Erbová dle Martiny podniká kroky, aby jí škodila a znepříjemňovala co nejvíce život. Co Martina musí snášet? „Výhrůžky a sprostý nadávky. Začalo šíření nepravdivých věcí ohledně mé osoby. Poškozování mé osoby, nepravdivé věci, překroucené věci. Chtěla, aby nás novináři nachytali s Michalem a šly ven články. Říkala, že mě zničí. Volala mému dodavateli a dalším lidem, začalo se to týkat i profesní stránky,“ osvětluje situaci. To už trvá dobré tři měsíce.

“Já se bráním a říkám dost. Já určitě nejsem žádná poblázněná fanynka ani běhna z baru,” říká Martina a dodává, že Erbová manipuluje s lidmi. Nikdo proti ní nepůjde. Ona může cokoli a dle slov Martiny ve všech udržuje strach.

Pro Martinu ztratil Gulaši kouzlo, když ze vztahu s ní vycouval. Ta si zjevně myslí, že by nejlépe udělal, kdyby vzal nohy na ramena…

Autor: Han

Diskuze