Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia
Velká zkušenost

TAJEMSTVÍ Milana Peroutky: Co ho trápilo v Tvojí tváři a po čem tolik toužil? Budete se divit!

Mladý, sympatický, skromný a talentovaný! To je Milan Peroutka, kterého si během účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas oblíbilo mnoho diváků. Teď tento sympaťák exceluje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako pohledný medik Jonáš. Jak ale vzpomíná na svou účast v zábavné show a co ho tam tolik trápilo?

12 fotek
Show Tvoje tvář má známý hlas je prozatím u konce. Diváci během jejích čtyř řad poznaly spousty talentovaných umělců, o kterých předtím možná vůbec netušili. Jedním z nich je i Milan Peroutka, který se stal posléze velkým oblíbencem mnoha z nich. Jak na svou účast v soutěži vzpomíná?

„Každé to číslo mělo něco do sebe a já na to vzpomínám komplexně, jak nejlíp můžu. Nikdy o tom neřeknu nic špatnýho. Pro mne to byla obrovská zkušenost a možnost, ukázat se spoustě lidem,“ říká Milan, který se zúčastnil také focení pro charitativní kalendář Proměny, který právě křtila Chantal Poullain.

Ne všechna vystoupení byla ale úplně podle jeho představ. „Kdybych mohl, tak vyměním Eda Sheerana. Ale z principu bych neměnil, protože si myslím, že ty věci jsou tak, jak mají být. Ale trochu mě trápilo, že jsem to tolik nedoladil. Ještě dvacet minut před tím číslem jsem měnil tóninu,“ říká Milan.

Také si bohužel nezahrál úplně vše, co chtěl. Ale je jasné, že ne všem se podařilo, aby si vylosovali vždy to, co chtěli. „Toužil jsem třeba, abych měl nějaký komický číslo. Ve stylu, jak to měli u nás nejvíc Adéla a Aleš. Takový třeba jako nechutný osmdesátky, diskotéky, nebo něco rockovýho. Prostě fakt nějakej odvaz!“ svěřil se vždy usměvavý Milan Peroutka, který má teď mnoho pracovních nabídek.

Autor: mk

Diskuze