Ten se neztratí!

Milan Peroutka prozradil své plány po skončení Tváře. Jeho odvážné rozhodnutí vás dojme!

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka (27) exkluzivně pro Prásk.tv prozradil, jaké má plány po skončení show. Nemusíte se bát, z televizních obrazovek nezmizí. Kde ho uvidíte?

Mladý a talentovaný zpěvák Milan Peroutka si v třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas získal srdce tisíců fanynek. A není se čemu divit, na Milana je radost pohledět a v soutěži několikrát dokázal, že opravdu umí. S přehledem exceloval například jako zesnulý zpěvák Petr Muk (†45) nebo Mika. A jaké má tento nadějný mladík plány po skončení Tváře? Chce se stáhnout do ústraní, nebo se na televizních obrazovkách bude objevovat i nadále?

„Netradičně mě čeká spousta koncertů s kapelou, které máme v létě. Také nastupuji do Ordinace v růžové zahradě 2. Už brzy mě čeká první natáčení. Dá se říct, že budu mít takové pracovanější léto, tak uvidím. Říkal jsem si, že nějaká dovolená by mi mohla vyjít v červenci, ale dnes jsem byl u své nadace, kterou jsem si vybral do Tváře – Pink Crocodile, a říkali jsme si, že bychom v listopadu mohli vyjet do Indie za dětmi. Bylo mi řečeno, že to dovolená rozhodně nebude, protože tam je potřeba s těmi dětmi pracovat. Pro mě by to ale dovolená byla, dávalo by mi to smysl,“ prozradil své pracovní plány Milan exkluzivně pro Prásk.tv.

Jak se zdá, tak Milan Peroutka tedy není jen velmi pracovitý a šikovný umělec. Svými slovy dal všem jasně najevo, že má srdce na pravém místě a osud ostatních lidí mu není lhostejný. Kromě toho se také můžete těšit na to, jak jeho nová postava v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zamíchá s dosavadními vztahy. 

Show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už tuto neděli od 20.20 na Nově.

Autor: mic

Diskuze