Milan Peroutka
Zdroj: Instagram
Někdo neuschne

PROZRAZENO: Konečně zadaný? Milan Peroutka prozradil, co bude dělat na 1. máj!

Talentovaného Milana Peroutku (26) mohou diváci vídat týden co týden v zábavném pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Prásk.tv Milana potkal na společenské akci a oblíbeného zpěváka vyzpovídal. Co na sebe prozradil? Trochu naznačil, že už fanynky mají smůlu!

9 fotek
I když plesová sezóna pomalu za sebou zavírá dveře, včera se konal v centru Prahy výjmečný ples, na který zavítalo mnoho známých osobností. A Prásk.tv si tuto událost nemohl nechat ujít.

A právě miláčka současných dívek Milana Peroutku, který to na pódiu rozbalil jako Amy Winehouse, se podařilo Prásku.tv na žofínském plese odchytit a vyzpovídat. Zajímalo nás, jaký Milan byl před rokem a jaký je dnes: "Milan je dnes o mnoho zkušenější než kdysi. Tvář byla obrovská škola, co do zpěvu, tance, ale i zájem kamer, foťáků a rozhovorů mě mnohé naučil. Před půl rokem Milan prohlásil, že by chtěl být známý a zvali ho do estrád, takže jsem za Tvář strašně rád. Mám hodně nabídek."

Na otázku, co pro něj bylo ve Tváři nejtěžší, Milan nedokázal být konkrétní. Do každotýdenní přípravy dával 100 %. Ale z čeho měl bolebřich bylo vystoupení Coolia: "Měl jsem z toho nervy, není to žánr, co poslouchám, bylo to náročné na frázování, ale pamatuji si to dodnes," dodal s úsměvem Milan. A vzhledem k tomu, že se blíží 1. máj, zeptali jsme se, co plánuje: "Když se ráno se vzbudim, tak možná přispěju někomu, aby neuschl. A až skončí mé účinkování v pořadu, chci se věnovat také obyčejným věcem," svěřil se sympaťák, který si svoji vrcholnou slávu momentálně ale dost užívá. Podle těchto slov to vypadá, že se možná rýsuje v jeho životě nová láska, víc ale bohužel neprozradil, takže uvidíme, co z toho nakonec vyplyne.

Autor: ham

Diskuze