Milan Peroutka
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Jako v cirkuse

Milan Peroutka od fanoušků dostává bizarní dárky. Prozradil, co s nimi dělá! Tomu byste nevěřili

30. 11. 2017

Oblíbený zpěvák a herec Milan Peroutka (27), kterého znají diváci především z show Tvoje tvář má známýhlas nebo ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 od fanoušků často dostává dárky. Prozradil, co s nimi dělá. Tomu neuvěříte!

9 fotek
Milan Peroutka se stal oblíbencem mnoha diváků především po tom, co svůj um předvedl v show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní ho jeho příznivci mohou vídat také v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hraje syna vrchní sestřičky Hrzánové. Svých fanoušků si Milan velmi váží. Často od nich dostává dárky. Hlavně ponožky.

"Jako každému dítěti, i mně dlouhou dobu vadily měkké dárky, ale teď jsem s nima docela v pohodě. My máme s kapelou jako imič barevný ponožky a dostáváme je dost často. Třeba i na autogramiádách. Takže já když peru, tak to vypadá, jako když pral cirkus po představení. Ponožek teď mám opravdu dostatek," řekl Milan pro Prásk.tv.

Prozradil, co s dárky, které mu fanoušci věnují, dělá. "Hlavně aby to bylo od srdce. A co se týče obrázků, které mi fanoušci kreslí a nosí, tak já to nechci vyhazovat. Já si to prostě nechávám. Nevím, co s tím pak budu dělat, ale jde o to, že člověk to nevyřídí jen na té kase, ale že do toho musel dát i nějakej čas. Toho já si vážím," prozradil oblíbený zpěvák a herec.

Autor: mk

Diskuze