Život po Výměně

Milada našla použité kalhotky na velmi neobvyklém místě!

Ve středu večer mohli diváci vidět, jak se Milada popasovala se zanedbanou domácností a velice špatnou hygienou všech členů náhradní rodiny. Maminka, jež je zvyklá na pořádek, prozrazuje další nechutnosti, které na ni v bytě hrůzy čekaly.

4 fotky
V premiérovém díle Výměny manželek poznali diváci rodinu z Hlinska. Kterou tvoří Soňa (40), Standa (41) a Soniny děti Ladislav (16), Simona (14), Tadeáš (7), nejmladší Kateřinu (4) mají partneři spolu. Na druhé straně se seznámili s rodinou z Plzně. Jejichž členy jsou Milada (36) a Pavel (48), kteří vychovávají děti Miladu (11) a Jirku (15).

V Pavlovi a Miladě zanechalo natáčení hluboké dojmy. Většinou bohužel negativní a hlavním důvodem byla Soňa. I když s ní Milada bydlet nemusela, nechala jí náhradní manželka doma spoustu překvapení, na které Milada nerada vzpomíná. Oba partneři nyní prozrazují nejhorší zážitky z natáčení. Pavel se při vzpomínce na natáčení zlehka usmívá a říká: „Pro mě bylo peklo celých deset dní. Za prvé nic neudělala, a když ano, tak jakoby to neudělala, nebo to hodila na děti.“ Dále trochu otráveně přidává: „Nejhorší byl ten smrad z ní, protože ona se nemyla, základní hygienické návyky na bodu mrazu, paní byla cítit z hodně velké dálky,“ kroutí hlavou Pavel.

Milada si na oplátku užila svůj pobyt na místě, kde úklid rozhodně nebyl pravidelnou činností paní domu. Náhradní manželka se snažila pouklízet, co se dalo. I proto jsou její nejhorší zážitky spojené s nepořádkem, který zažila. „Nejhorší pro mě byl ten záchod a pak díra ve zdi ucpaná použitými dámskými kalhotkami.“

Sledujte premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek ve středu 10. dubna ve 20:20 na Nově!

Co dělat, když nesouhlasíte s tím, jak partner vychovává dítě?

Autor: Han

Diskuze