Jaromír Jágr
Zdroj: Facebook official
Pac a pusu

Miláček národa Jarda Jágr slaví narozeniny, gratulujeme!

Hokejista a miláček národa Jaromír Jágr, který momentálně bojuje s ostatními kluky o medaile na Olympiádě v Sochi, slaví narozeniny. Dnes je mu dvaačtyřicet let. Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

5 fotek

Kdo by neznal Jardu Jágra! Miluje ho i ten, kdo se na hokej nedívá. Jágr patří mezi upřímné lidi, kteří milují práci, jakou dělají, a navíc je milý i k fanouškům, není to žádná nafoukaná hvězda.

Na ženy ale moc štěstí nemá. Zatím se s každou rozešel. Snad tedy letos potká tu pravou a dalšího Valentýna už nebude sám.

Zde je malý Jardův medailonek: Je to český lední hokejista hrající za klub New Jersey Devils v NHL. V době výluky NHL v sezoně 2012/13 působil v extraligovém klubu Rytíři Kladno. Dříve v NHL působil v klubech Pittsburgh Penguins, Washington Capitals, New York Rangers, Philadelphia Flyers, Dallas Stars, Boston Bruins a hrál také Kontinentální hokejovou ligu za Avangard Omsk. V NHL vyhrál dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se historicky nejlepším Evropanem hrajícím v NHL. Jágr je v současné době (leden 2014) v historické tabulce produktivity na 7. místě a mezi všemi aktivními hokejisty působícími v NHL je co do počtu gólů, asistencí i kanadských bodů nejlepší. Je obrovskou osobností v oblasti sportu a řadí se mezi nejlepší hokejové hráče všech dob.

Autor: mivr

Diskuze