Michal Jančařík v nemocnici Kladruby - 4
Zdroj: TV Nova
Je to bojovník

Michal Jančařík o svém zdravotním stavu: „Táta to prožívá hůř než já!“ Jak na tom teď moderátor je?

Moderátor počasí TV Nova Michal Jančařík (41) zažil v loňském roce velmi krušné chvíle. Šlo mu o život. Pak to ale vypadalo, že se konečně po vážných zdravotních komplikací zotavuje. Jak je na tom nyní?

Michal Jančařík zažil v loňském roce doslova boj o život. Po transplantaci nemocné ledviny nastaly další komplikace v podobě ochrnutí obou nohou. Situace byla opravdu vážná, ale věšně optimistický moderátor zabojoval a už v lednu letošního roku se svěřil, že začíná s rehabilitacemi v Kladrubech. Tam se nachází stále, ale jeho zdravotní stav se týden od týdne mění.

A mění se k lepšímu! Sám v rozhovoru s Karlou Mračkovou prozradil, že až ho navštíví televize příště, bude dost možná už chodit o berlích. Dle vlastních slov teprve teď začíná od nuly. Konečně překonal nejhorší období a ty skutečně pokroky a snad i kroky přijdou tepve teď s další vlnou rehabilitací.

Michal vypadá už mnohem lépe. Na otázku, jak jeho zdravotní stav zvládají rodiče, odpověděl, že maminka ho překvapila, jak je silná, a tatínek, také moderátor Petr Jančařík, přesně naopak. Toho synovy zdravotní komplikace sebraly víc než samotného Michala. Podle všeho se ale už blýská na lepší časy! Sami se podívejte na celý rozhovor s oblíbeným moderátorem přímo ZDE!

Autor: bin

Diskuze