Lucie Borhyová
Zdroj: Herminapress.cz
Chudák sporťák

Michal Hrdlička trpí se zraněným kolenem, Lucie Borhyová zářila na párty

Moderátor Sportovních novin Michal Hrdlička (24) trpí jako zvíře kvůli zraněnému koleni. Jeho přítelkyně Lucie Borhyová (35) se o něj tedy pečlivě stará. Přece jen si ale odskočila na jednu akci.

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová moderovala finále soutěže Miss Junior. Hned po skončení slavnostního večera ale jela zpět domů za svým zraněným přítelem Michalem Hrdličkou.

Moderátor má nohu v ortéze poté, co nešťastně spadnul na fotbale a vyhodil si koleno z koubu. Bude léčit několik týdnů. Zranění ho možná bude stát sportovní kariéru.

Borhyová, která měla o svého kluka velký strach, na Miss Junior nicméně vypadala fantasticky. V šatech a s vyčesaným drdolem jí to moc slušelo.

Vyhlášenou vítězkou Miss Junior ČR se stala patnáctiletá kráska Sarah Karolyiová (15). "Byly nějaké slzičky. Nečekala jsem to, ale jsem moc šťastná," prozradila Prásku! půvabná brunetka.Nejkrásnější slovenskou juniorkou se stala nakonec osmnáctiletá Skarleta Mogonyiová z Dunajské stredy. "Jsem velmi šťastná, ale i smutná. Nemohla tady být moje rodina. Je to moc daleko a měli pracovní povinnosti," řekla nám první pocity a vítězství tak slavila s ostatními finalistkami.

Autor: mivr

Diskuze