Zdroj: Prásk!
Super nápad

Michal Holán alias Jája z Policie Modrava je stále dítětem: Neuvěříte, co dá rodině k Vánocům! VIDEO

11. 12. 2017

Herce a dabéra Michala Holána (33) nepotkáte jinak než stále vysmátého a veselého. Obrovskou radost měl i v momentě, kdy mohl své rodině pořídit skvělý dárek a zároveň pomoct dobré věci!

Herec Michal Holán alias policista Jája Krásný ze seriálu Policie Modrava miluje originální dárky! To ukázal v říjnu, kdy své manželce vybíral dárek za porod krásné dcery Míši. Při této příležitosti se sám zapojil do výroby šumivých bomb do koupele. Těmi by rád potěšil svou rodinu i na Vánoce, které se kvapem blíží!

Když se Michal dozvěděl, že jeho dárek navíc pomáhá dobré věci, neváhal a šel do toho! Kosmetická společnost totiž pomáhá organizaci, která se snaží zabránit vyhynutí orangutanů. Ti patří k ohroženým druhům, ve volné přírodě jich žije už jen 14 600. A to kvůli těžbě dřeva a další průmyslové a zemědělské likvidaci Země. Pomoci můžete i vy, když se zapojíte do online konverzace pod #SOSsumatra a budete šířit povědomí o tomto problému nebo podpoříte přímo organizaci SOS.

Kosmetická společnost má i druhý projekt, do kterého se Michal Holán také zapojil. Veselému herci není totiž lhostejný osud druhých lidí, sám zažil velmi krušný rok, kdy se potýkal s vážnými zdravotními problémy, a tak se snaží pomáhat, kde to jde. Do svých vánočních dárkových balíčků pro rodinu proto přihodil i Charity Pot, což je krém, který když zakoupíte, tak celá částka poputuje malým organizacím, které bojují za práva lidí, zvířat a ochranu životního prostředí. Skvělé na tom je, že společnost i informuje o tom, které organizace přesně podporuje. Pokud tedy nemáte ještě všechny vánoční dárky, je to skvělý tip na to, jak nejen vyřešit originální dárek, ale zároveň pomoct dobré věci!
 

Autor: bin

Diskuze