Zdroj: TV Nova
Snad se nic nestane...

Michal David trne hrůzou: Stačí málo a přijde o investované miliony!

21. 11. 2018

Skladatel a hitmaker Michal David (58) nejspíš v posledních dnech příliš klidné spaní nemá. A může za to počasí, které ohrožuje jeho luxusní sídlo ve Španělsku.

5 fotek
Michal David si před několika lety pořídil luxusní sídlo na Kanárských ostrovech. Teď ale španělské Tenerife ohrožující obrovské vlny, které už na severu smetly a poškodily některé domy na pobřeží.

A tak není divu, že se oblíbený skladatel bojí o svoje vypiplané letní hnízdečko. „Celou dobu sledujeme počasí a doufáme, že to ze severu na jih Tenerife nedorazí. Zatím se to projevilo jen větrem, jinak je všechno v pořádku… Už zítra budu ale na místě, tak snad chaloupku najdu v pořádku a vše dobře dopadne,“ prozradil Blesku své obavy David, který přesto věří, že počasí bude vůči jeho majetku milosrdné.

Je sice jasné, že luxusní sídlo má jistě řádně pojištěné, ale ani pojištění nenahradí člověku plné to, o to přišel. Jedna věc je finanční hodnoty a druhá citová, která se penězi vynahradit příliš nedá... Své o tom ví i například americká zpěvačka Miley Cyrus (25) a další hollywoodské hvězdy, které jako mnoho dalších lidí přišly v Kalifornii o svá luxusní sídla během ničivého požáru.
 

Autor: bin

Diskuze