Michal David
Zdroj: Profimedia
Ten nemá hluboko do kapsy

Michal David se topí v luxusu: Za vilu ve Španělsku utratil balík, ze kterého se vám protočí panenky!

Michal David (57) rozhodně nepatří mezi ty, kterým by se nedařilo. A tak vydělané peníze zainvestoval do nemovitosti ve Španělsku. A kolik taková vilka stojí? Z toho se tají dech!

Michal David je nejen zpěvák, skladatel a bývalý porotce soutěže Hlas ČeskoSlovenska, ale také úspěšný producent. Z jeho dílny vyšlo za posledních několik let mnoho muzikálů, které měly úspěch, a tak nouzí o peníze určitě netrpí. Kdyby ano, nekoupil by si nepříliš skromný příbytek ve Španělsku.

Nedávno zpěvák oslavil 57. narozeniny, a tak si k nim nadělil jako pořádný dárek pořádný luxus v podobě domu u moře. „Dlouho jsem hledal dům u moře. Dá se říct, že jsem nad tím strávil asi deset let. Stále jsem nemohl najít to, co by vyhovovalo představě, kterou jsme se ženou měli,“ prozradil Blesku nadšený David.

Po letech ale manželé konečně našli to, co hledali, a tak se David nezdráhal a pořádně se plácl přea kapsu. Podle odhadu ho totiž vila u moře mohla vyjít v přepočtu asi na šest milionů korun, což za „víkendovou chatu“ není úplně málo. Tak hlavně, aby v ní byli všichni spokojení a investice nebyla marná.

Autor: bin

Diskuze