Michal David - 1
Zdroj: Profimedia
Bude zase fešák

Michal David se rozhodl radikálně změnit svůj vzhled! Co udělal kvůli mladší blondýnce?

Zpěvák a skladatel Michal David (57) rozhodně neusíná na vavřínech. Aby vypadal vedle blonďaté krásky co nejlépe, učinil nečekané rozhodnutí. Chtělo to změnu!

5 fotek
Michal David má před sebou dlouho připravované turné, kde také představí svůj nový duet s krásnou zpěvačkou známou ze SuperStar Markétou Konvičkovou (24). A protože si je Michal dobře vědom, že vedle něj i během natáčení videoklipu bude stát krásná mladá žena, rozhodl se učinit změnu.

Hitmaker šel do sebe a napadlo ho, že by rád vedle sexy štíhlé Markéty vypadal k světu a ne jako postarší tloušťík. A tak se dal na hubnutí! „Aby ne! Když budu mít po boku takovou šťabajznu, jako je Markéta,“ přiznává deníku Aha! sám David.

Známého skladatele ale s Markétou spojuje více, než jen jejich nový společný duet a turné, které startuje 1. června ve Svojšovicích u Pardubic. „S Markétou se znám už léta. Po jejím úspěchu v Superstar jsem jí napsal jednu z prvních písní,„ připomenul hitmaker jeho dávnou spolupráci s Markétou Konvičkovou... Jak dopadne ta současná spolupráce, na to si všichni fanoušci budou muset ještě několik dní počkat.
 

Autor: bin

Diskuze