Michal David - 1
Zdroj: Profimedia
Nešlo to jinak

Michal David obětí šíleného teroru! Po více jak dvaceti letech řekl dost

16. 5. 2018

Michal David (57) se vyskytl v opravdu zoufalé situaci. Nedávno poznal, že sláva a úspěch mají leckdy i pěkně hořkou pachuť, a tak byl donucen k radikálnímu kroku.

6 fotek
Zpěvák a hitmaker Michal David působí na hudební scéně už od nepaměti. Jeden z největších hitmakerů a producentů ale do nedávna zažíval velmi perné chvíle. A to kvůli jedné bláznivé fanynce!

Ta neznámo kde na Davida získala telefon. „Pověsila moje číslo na webové stránky. A ještě k tomu s dovětkem: Myslím, že tohle číslo je na Michala Davida. A pak to nastalo!“ posteskl si deníku Aha! známý hudebník. Pak se strhla obrovská lavina telefonátů od cizích lidí! Zpěvák se tak po více než dvaceti letech musel vzdát svého starého čísla a pořídit si nové.

Rozzuřený David ví, která fanynka za vším stojí. „Jméno si ale nechám pro sebe. Nejsem jako ona,“ dodává s tím, že jí nechce způsobit podobné problémy, které měl on díky její drzosti. Teď se totiž potřebuje soustředit hlavně na své připravované turné, které startuje už 1. června ve Svojšicích u Pardubic.
 

Autor: bin

Diskuze