Michaela Badinková
Zdroj: TV Nova, Profimedia.cz
Kdo to asi bude?

Michaela Badinková prozradila: Do naší dějové linky v Ordinaci budeme mít nový přírůstek!

Herečka Michaela Badinková (40) prozradila, na co se mohou diváci Ordinace v růžové zahradě těšit. V dějové lince Aleny Mázlové se prý objeví nová mužská postava.

3 fotky
Krásná herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 a vítězka páté řady Tvojí tváře Michaela Badinková je neustále v jednom kole. „Teď budu trošku pendlovat mezi Prahou a Bratislavou. Bude to náročné, ale těším se, že o to víc uvidím i svou rodinu na Slovensku,“ prozradila sympatická herečka, která teď dozkoušela divadelní hru Scény z manželského života Ingmara Bergmana.

Kromě toho stále také natáčí seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. V Mázlovic rodině se aktuálně odehrává zajímavá dějová linka, kdy Čestmírova dcera začala randit s Miroslavem Etzlerem alias Karlem Rytířem. Nikdo se to však neodvažuje Četmírovi říct. „U toho jsme se hodně nasmáli, protože Mirek Etzler se toho zhostil velmi autenticky a s Petrem Rychlým spolu teď budou válčit,“ prozradila Míša k aktuálnímu dění.

A co zajímavého se v seriálu ještě odehraje? „Teď jsme měli setkání s dramaturgy. Do naší linky budeme mít nový přírůstek – šarmantního muže. Tak se na to velmi těším,“ říká herečka. Více však zatím neprozradila, a tak se diváci Ordinace budou muset nechat překvapit, jaká nová postava se v seriálu objeví.

Michaela Badinková: Běhám ráda, i když nejdřív je to spíš chůze ROZHOVOR
Michaela Badinková: Jak pečuje o namáhanou pleť ROZHOVOR 

Autor: mk

Diskuze