Aril
Zdroj: facebook.com
Neštěstí

Smrt kvůli snímku: Chlapec na internetu zveřejnil FOTO. Za pár hodin byl mrtvý

Čtrnáctiletý chlapec se chtěl zřejmě předvést na sociální síti a tak zveřejnit tuto nebezpečnou fotografii. Její pořizování se mu však stalo osudným. Za nedlouho byl mrtvý.

4 fotky
Čtrnáctiletý Aril z Indonésie si chtěl udělat originální fotografii. Rozhodl se tedy vyfotit s živou kobrou, kterou si údajně nedávno koupil. Tu se rozhodl zveřejnit na internetu. První fotografii na něj vložil 11. prosince v 9:50 indonéského času s popiskem: "Proč se trochu neusmívá?"

Za čtyři minuty zveřejnil další fotografii, ke které napsal: "Mezi životem a smrtí!" Na fotografii byla jeho ruka s krvavým kousancem. Při pokusu o záchranu se pokusil zaškrtit ruku tkaničkami do bot, aby se jed nešířil dál do jeho těla.

Tragédie, která se odehrála v Bundung Regency v Západní Jávě, měla bohužel nešťastné následky. "Airlův status (s jeho zraněním, pozn. redakce) nebyl o tom, aby se pochlubil, ale žádal své přátele o pomoc," cituje Arilovu matku Neuis Marpuah Daily Mail. Její syn byl v době incidentu sám doma.

Chlapec prý údajně později také napsal: "Pokud mě někdo považuje za svého přítele, prosím, vezměte mě do nemocnice." O hodinu později byl už v nemocnici, ale lékaři ho bohužel v 10:00 prohlásili za mrtvého.

Podle místních zpráv měl Aril více než 12 hadů a byl také členem místní nevládní organizace, která dělala pouliční představení s nebezpečnými plazy, aby získala peníze pro charitativní organizace, jež pomáhají obětem přírodních katastrof. Otec chlapce pracoval v době nehody v zahraničí.

Autor: mk

Diskuze