Nejasné okolnosti

Měsíc od tragické smrti Jana Kočky (†28): Záhadné výsledky pitvy!

V pondělí to byl přesně měsíc od tragické nehody, při které zemřel člen rodinného klanu Kočkových Jan Kočka a řidič kamionu Miloslav (†28). Ani po takové době ale stále nikdo nezná výsledky pitvy mladého Kočky. Jak je to možné?

7 fotek
V pondělí 29. října bylo smutné měsíční výročí od smrti mladého podnikatele Jana Kočky. Po střetu jeho luxusního mercedesu s protijedoucím kamionem byli oba řidiči na místě mrtví. Kočka nedlouho nato měl v centru Prahy honosný pohřeb, který dokonce na několik hodin ochromil dopravu.

Dosud se ale neví, co přesně vedlo mladého Kočku k tomu, najet na dálnici do protisměru. Spekuluje se o alkoholu i drogách, ovšem tuto skutečnost doteď nikdo nepotvrdil, ani nevyvrátil. I přes nařízenou pitvu, která proběhla nedlouho po nehodě, nejsou výsledky doteď známy. Proč?

„Doposud jsme neobdrželi pitevní protokol, jehož nedílnou součástí je toxikologické vyšetření. Dle vyjádření soudních lékařů bude posudek zpracován pravděpodobně do konce týdne,“ objasnil Blesku šéf nymburské policie Marek Jirouš. „Je to na dohodě vyšetřovatele s týmem znalců. Když se však vyskytnou nějaké komplikace, tak se domluví na prodloužení lhůty znaleckého posouzení,“ doplnil fakta přednosta Ústavu soudního lékařství Alexandr Pilin a vysvětlil tak, proč ještě veřejnost ani rodina neznají výsledky pitvy.
 

Autor: bin

Diskuze