Dominika Mesarošová s přítelem - 1
Zdroj: Profimedia
Ta se má!

Mesarošová ví, jak na to: Od přítele dostala neskutečně luxusní dárek! Kam se hrabe auto od bývalého

14. 3. 2018

Modelka Dominika Mesarošová (32) se nikdy netajila svou slabostí pro movité muže. A jak to vypadá, i ten další se pořádně plácnul přes kapsu, aby této bývalé Playmate udělal radost...

6 fotek
Dominika Mesarošová. Jméno, které často bylo v médiích skloňováno s přívlastkem zlatokopka. Ostatně ani ona sama nikdy nepopřela, že jí imponují úspěšní podnikatelé, které dokážou splnit její velké životní nároky.

V minulosti chodila modelka s o čtyřicet let starším mužem, který ji koupil luxusní vůz v hodnotě milionů. S novým partnerem se ale bude mít modelka ještě lépe. po šesti letech prodává dům v Jesenici, který si sama pořídila a stěhuje se za svou láskou do Brna. „Přítel koupil v Brně dům, není to nikde na vesnici, do obchodního centra je to deset minut, do centra pět minut, tak nebudu někde odříznutá a dál budu samozřejmě jezdit i do Prahy. Tomáš chtěl, ať si vyberu takový dům, ve kterém budu spokojená, takže je to taková moderní kostka, jak to mám ráda, a bazén tam taky je, i když má jen devět metrů na délku a čtyři na šířku,“ pochlubila se modelka Super.cz.

Jak je vidět, není to žádná troškařka. bazén v jejím domě u Prahy byl dlouhý 12 metrů, a tak se jí trochu nelíbí, že ten v novém domě bude o něco menší. Každopádně i tak jí může kdejaká žena závidět. O tom, jak si vybrala dům a partner ho koupil, mluví, jako kdyby se jednalo o pořízení nové mikrovlnky a ne nemovitosti v milionové hodnotě.
 

Autor: bin

Diskuze