Karin Dor - 10
Zdroj: Twitter / Facebook / Instagram / Youtube.com
Čas je neúprosný

FOTO: Jak vypadá filmová Ribanna dnes? Na hvězdě Vinnetoua se podepsala drogová závislost!

Určitě si vzpomenete na krásnou indiánku Ribannu, nebo na agentku Helgu Brandt z bondovky Žiješ jen dvakrát, kde si zahrála se Seanem Connerym. Jak ale vypadá dnes?

9 fotek
Karin se narodila do dobře situované rodiny v Německu. Již od útlého dětství se toužila stát herečkou, ale její první role byly pouze v rámci komparzu. Zlom nastal v době, kdy si vzala o třicet let staršího režiséra Haralda Reinlona, který ji obsadil do takových trháků jako Poklad na Stříbrném jezeře, Vinnetou - Rudý gentleman nebo Old Shatterhand v Údolí smrti.

Mladá herečka měla všechno, lásku, dítě, kariéru. Následovalo však tragické období, kdy se jí rozpadl vztah, zemřeli jí oba rodiče, a k tomu všemu Karin lékaři diagnostikovali rakovinu. Stres a vyčerpání pak řešila silnými léky, na kterých se stala závislou. Z této závislosti se ale nakonec dokázala vyléčit.

Ale ani další sňatek, tentokrát s americkým kaskadérem Guntherem Schmuckerem po nějaké době zkrachoval. Posledním manželem, se kterým žila až do jeho smrti, byl filmový producent George Robotham. Filmová Ribanna zestárla, ale čas se na ní nějak negativně nepodepsal. Dnes je z ní elegantní dáma v letech, která může vzpomínat na doby, kdy lámala mužská srdce.

Autor: sim

Diskuze