penis
Zdroj: Thinkstockphotos
Nenahraditelná ztráta

Měla to být jenom obřízka, tvrdí muž, který se po narkóze probudil bez penisu

Muž podal žalobu na nemocnici v americké Alabamě. Lékaři mu totiž bez jeho souhlasu amputovali penis, zatímco on byl v narkóze po obřízce.

Tak to je pech! Hodný a láskyplný muž chtěl udělat své manželce radost. Rozhodl se jít na obřízku do “Alabama Urology Centers”, aby ho po zákroku měl jako nového. To, se mu však vůbec nevyplatilo.

Během operace nastaly komplikace, které lékaři nepředpokládali, proto jim podle jejich obhajoby nezbývalo nic jiného, než celý úd odstranit.

Co nastalo poté, když se muž probudil z narkózy? To je jasné, chtěl se podívat na báječně odvedenou práci a na svůj zbrusu nový penis. Ten však nenašel.

Zděšený pacient se rozzlobil a lékaře zažaloval. Jako důvod žaloby udal zanedbání péče a také to, že lékaři mu nesdělili konkrétní důvod amputace.

Doktoři se však hájí tím, že muž měl jisté urologické problémy, tudíž jejich rozhodnutí o amputaci bylo oprávněné. Ta měla zlepšit jeho zdravotní stav a zabránit bolestem. Otázkou je, co na to jeho žena, určitě by raději uvítala jeho úd ve starší verzi než ve verzi nové – žádné!

Autor: pul

Diskuze