Nicolas Cage jako Superman
Hot News Ocelový muž SuperCage

Měl by na to? Nicolas Cage měl hrát Supermana!

Nicolas Cage a Superman? Ano! Alespoň tak ho před více než deseti lety viděl nekonvenční režisér Tim Burton, který herce navlékl do pláštěnky komiksového hrdiny. Film se nikdy nenatočil, uniklo však tajné foto z kostýmní zkoušky.

Christopher Reeve, Dean Cain a Brandon Routh se v minulosti proslavili rolí ocelového muže Supermana. Jejich řadu měl v roce 1996 překvapivě doplnit hollywoodský herec Nicolas Cage, kterého si jako hlavní hrdinu filmu Superman Lives (Superman žije) vybral samotný Tim Burton.

Z natáčení nakonec sešlo, díky rozsáhlé fanouškovské základně komiksového hrdiny však světlo světa spatřila dlouho utajovaná fotka, na níž je zachycen Cage v kostýmu Supermana. Co říkáte, měl by herec na to nakopat zadnici Lexu Luthorovi?

Šokující zpověď Nicolase Cage: Zfetoval jsem svého kocoura

Nicolas Cage

Hvězda Nicolase Cagea stoupala na nebe slávy především v devadesátých letech, kdy hrál ve svých nejúspěšnějších filmech. V roce 1996 získal dokonce prestižního Oscara za ztvárnění alkoholika toužícího po smrti ve filmu Leaving Las Vegas (1995). Následně si zahrál ve snímcích jako Skála (1996), Con Air (1997), Obchodník se smrtí (2005) nebo v nepříliš divácky úspěšném Ghost Rider (2007).

Autor: ana

Diskuze