Harry a Meghan - 1
Zdroj: Profimedia / Twitter
Jiná doba

Meghan vyrazila s Harrym do divadla: Opět porušila královská pravidla!

Vévodkyně Meghan (37) je sice krásná a sympatická, avšak jde-li o královská pravidla, s těmi má manželka prince Harryho (33) stále trochu problém. To se ukázalo i v okamžik, kdy společně vyrazili do divadla!

3 fotky
Královská pravidla jsou opravdu velmi striktní a to, co nařizuje protokol, by pro její čoleny mělo být takřka svaté. Jak to ale vypadá, doba se mění, mravy se uvolňují, a tak dokonce i nejčerstvější členka královské rodiny Meghan ví, že některá pravidla už jsou hodně zastaralá a zase tolik se nestane, když je poruší.

Tentokrát totiž vyrazila s princem Harrym na muzikál Hamilton ve Victoria Palace Theatre v Londýně. Představení se konalo v rámci charity, z nějž výtěžek poputuje na princovu nadaci Setebale, která finančně podporuje jihoafrické děti a mládež s HIV. Teď ale zpět k Meghan...

Ta si na slavnostní příležitost oblékla černé sako šatového střihu, které ale nebylo zase dost dlouhé na to, aby vévodkyni zakrylo její štíhlé nožky tak, jak se podle protokolu sluší a patří. Meghan odhalila nejen kolena, ale i část stehen, což by před několika lety bylo naprosto nepřípustné. Dnes je ale jiná doba, a tak se vévodkyně už asi nemusí tolik bát, že by dostala od královny vyčiněno. Páru to na slavnostním představení moc slušelo a Harry na konci dokonce i zazpíval pár tónů ze zmíněného muzikálu.
 

Autor: bin

Diskuze