Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Meghan se stala terčem podvodníků! Zneužili ji k reklamě na hubnutí

Na oblíbenosti královské rodiny se pokusili přiživit podvodníci. Vévodkyni Meghan, manželku prince Harryho, využili k podvodné reklamě na prášky na hubnutí.

Falešná reklama na tablety s názvem Keto Weight Loss se údajně objevuje u videí na kanále YouTube. "Po těhotenství mé tělo ztratilo původní tvar. Díky těmto tabletám jsem ho získala zpět," hlásá jedna z vymyšlených propagačních vět, které podle podvodníků řekla Meghan.

 

Vévodkyně měla také tvrdit, že je posedlá svou váhou a braní dietních tablet se stalo její vášní. Podvodníci se odvolávají podle britského webu Express na rozhovor, který jim měla Meghan poskytnou. "Celý život jsem si hlídala svou váhu kvůli tlaku Hollywoodu, abych vypadala stále mladě a hubeně," citovali lživě podvodníci Meghan. 

Ve falešném rozhovoru dokonce tvrdili, že se měla kvůli údajné dietě rozhádat s královskou rodinou. "Nemají radost, že tomu věnuji svůj čas," prohlásili za Maghan autoři lživé reklamy. "Přimělo mě to rozhodnout se, jakým směrem chci směřovat svoji budoucnost," přitvrdili ve lži podvodníci.

 

Buckinghamský palác už bojuje za stažení nelegální reklamy z internetu. "Je to očividně nepravdivá reklama. Budeme postupovat tak, jak bývá běžné," řekl britským médiím zdroj z královské rodiny.

 

Odborníci tvrdí, že by lidé vůbec neměli podobné reklamě na hubnoucí prášky věřit. Meghan není zdaleka první obětí, na která se někdo snaží takhle vydělat. Podvodníci se často zaměřují na moderátorky a herečky. Moderátorka a hvězda TV Nova Lucie Borhyová řešila stejný problém. 

 

Konečně známe trik, jak trvale zhubnout! Není to ale žádná legrace
Hubnutí se zastavilo? 8 triků, jak znovu začít hubnout

Autor: mik TN.cz

Diskuze