Harry, Meghan Markle
Zdroj: Profimedia
foto uvnitř

Meghan porodila v luxusní nemocnici! Maminkám nabízejí humra nebo šampaňské

Vévodkyně Meghan porodila v pondělí chlapečka. Na svět ho měla přivést v nemocnici Portland v Londýně. Maminkám je zde nabízena čtyřiadvacetihodinová péče, luxusní jídlo nebo také šampaňské připravené na pokoji. Za porodní balíček si nastávající rodiče mohou zaplatit až 20 tisíc liber (přes 604 tisíc korun).

Podle informací zahraničních médií měla vévodkyně Meghan porodit místo doma ve Frogmore Cottage v nemocnici v Londýně. Soukromé zařízení Portland patří mezi oblíbené a svým hostům nabízí nadstandardní péči. Do nemocnice měl Meghan tajně převést tým Scotland Yardu v neděli večer. Chlapeček se pak narodil v pondělí v 5:26 ráno a vážil 3,2 kilogramů.

 

6 fotek

 

Nemocnice Portland nabízí nastávajícím maminkám porodní balíček, který začíná na 15 tisících liber (přes 387 tisíc korun) a může se vyšplhat až na 20 tisíc liber (604 tisíc korun). Součástí balíčku je čtyřiadvacetihodinová péče, slavnostní jídlo a šampaňské, informoval Dailymail.

 

Mezi nabízená jídla patří například humr nebo foie gras. Apartmány jsou vybaveny toaletními potřebami a dětskými postýlkami s nebesy. V nemocnici rodila například Victoria Beckham, herečka Liz Hurley nebo Jools Oliverová – manželka kuchaře Jamieho Olivera. Narodila se zde i princezna Evženie a Beatrice.

Autor: reg

Diskuze