Vévodkyně Meghan a princezna Diana
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Meghan plakala při pohřbu princezny Diany! Chce být jako ona

Vévodkyně ze Sussexu u pohřbu princezny Diany plakala. Dojal jí moment, na kterém byl napsaný vzkaz jejího tehdy budoucího manžela prince Harryho. Později také sledovala videa s Dianou a věděla, že chce být jako ona. Pomáhat lidem.

V sobotu 31. srpna uplynulo už dvaadvacet let od tragické nehody princezny Diany. A celý svět si toto smutné výročí připomíná. O šest dní později se pak konal pohřeb princezny ve Westminsterském opatství v Londýně.

 

Tehdy pohřeb sledovala také vévodkyně Meghan. Podle královského životopisce Andrewa Mortona ji rozplakal především moment, když uviděla obálku s nápisem "maminka" na princeznině rakvi. Ten měl napsat tehdy dvanáctiletý princ Harry.

 

5 fotek

 

Po Dianině smrti vévodkyně Meghan sledovala také videa ze svatby princezny a prince Charlese. Inspirovala se jejími činy a chtěla být jako ona. "Jak řekla její kamarádka Ninaki Priddy: Ona byla vždycky fascinována královskou rodinou. Chtěla se stát Dianou číslo dva," citoval slova kamarádky Morton.

 

Vévodkyně Meghan se společně s jejími přáteli inspirovala v pomáhání lidem a začala sbírat hračky a oblečení pro chudé děti v jejím okolí, informoval deník Mirror.  

 

Vévodkyně je s Dianou také často srovnávána. Především, co se týče charity. Také i v chování k fanouškům. Meghan se s nimi často objímá a vede s nimi rozhovory. Snaží se být také dobrou matkou pro Archieho, jako to dělala Diana při výchově svých synů prince Harryho a Williama. 

 

Inspirující seznam: 5 nejbohatších sympaťáků světa se zlatým srdcem
Jak se vyhazují peníze oknem aneb České projekty v Africe

Autor: reg

Diskuze