Meghan Markle a Trevor Engelson - 1
Zdroj: Profimedia
Je vylepšená?

Meghan Markle podstoupila náročný chirurgický zákrok! FOTO to odhalilo

Meghan Markle (36) je nejen pyšnou novomanželkou britského prince Harryho (33), ale také nositelkou dokonalého těla a krásné tváře. Jenže jak se ukázalo, ne všechno bude úplně od přírody.

6 fotek
Minulou sobotu proběhla na hradě Windsor velkolepá svatba americké herečky Meghan Markle a prince Harryho. Po tom, co si tito dva řekli své ano, se o Meghan píše více než kdy předtím. Během několika dnů se stala nejsledovanější celebritou.

A tak není divu, že když je krásná Meghan pdo takovým drobnohledem, vyplouvají na povrch i velmi zajímavé detaily z jejího života. Například se na veřejnost dostaly fotky z jejího dospívání, na kterých je vidět, že tahle kráska vypadala dříve docela jinak. A ne jen proto, že s věkem vyspěla...

Napříč internetem se i mezi odborníky šíří zpráva o tom, že Meghan má plastiku nosu! Na starých fotkách je totiž vidět, že je její nos poněkud velký a rozplácnutý. A to se o jejím současném malém a naprosto symetrickém pršáčku rozhodně říct nedá. Navíc oba Meghaniny rodiče mají nosy celkem velké, a tak je o to více podezřelé, že by ona měla tak dokonalý nos od přírody. Co myslíte?

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?
Znáte celý příběh lásky Meghan a Harryho? Seznámení přes kamarádku, tajné schůzky i nečekané zásnuby

 

Autor: bin

Diskuze