Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Měl na ní políčeno

Meghan Markle na líbánkách okradli! Neuhádnete, co jí teprve třináctiletý chlapec sebral

Krásná Meghan Markle (36) zažila na líbánkách opravdu velmi nečekanou a bizarní situaci.. Novopečená vévodkyně ze Sussexu přišla díky teprve třináctiletému zlodějíčkovi o velmi intimní věc! Incident už se ale odehrál poměrně dávno, stalo se to totiž po její první svatbě.

9 fotek
Meghan Markle a princ Harry jsou svoji už více jak týden. Ovšem kvůli pracovnímu vytížení nemá zamilovaný pár čas odjet na zasloužené líbánky. A tak zatímco Harry nezažil tuto intimní kratochvíli novomanželského života ani jednou, Meghan si může zatím nenápadně vzpomínat na tu první.

Jak je totiž známo, bývalá americká herečka byla v minulosti už jednou vdaná. Po první svatbě tak se svým tehdejším manželem Trevorem Engelsonem vyrazila na líbánky na Nový Zéland, kde si romanticky pronajali obytný karavan a v něm se přemisťovali, aby poznali veškeré krásy tohoto ostrova. Když ale byli v jednom z kempů, stalo se něco nevídaného. Meghan byla okradena!

Když se šla osprchovat do veřejné umývárny, zpozoroval ji třináctiletý chlapec, kterému patrně padla do oka natolik, že dostal šílený nápad. Nenápadně Meghan vešel do sprch a vzal její kalhotky! Ona si ho ale vzápětí všimla, a tak neváhala a malého zloděje odvedla za jeho rodiči, aby mu dali pořádně za vyučenou a vysvětlili mu, že spodní prádlo se zkrátka sexy americkým herečkám vážně nekrade. „Odvedla jsem ho za jeho rodiči, kteří z toho byli v šoku. Dnes už se tomu směju, ale v tu chvíli to bylo vážně šílené. Byl to jen nevinný malý kluk, pravděpodobně strašně znuděný svými rodiči,“ vyprávěla podle deníku Daily Mail vtipnou historku Meghan v jedné televizní show.

Jisté je, že tohle se krásce už dneska asi jen tak nepřihodí. Líbánky s princem Harrym budou totiž asi na trochu jiném levelu, než cestování karavanem a přespávání po kempech.

Autor: bin

Diskuze