Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Ostatní závidí

Meghan Markle dostala další výhodu od královny! Na tohle místo se jen tak někdo nedostane

7. 6. 2018

Kdo není přímým členem královské rodiny, tak chvíli trvá, než si své místo takzvaně „vybojuje“. Ale vévodkyni Meghan tohle dlouho netrvalo. Dostala další výsadu od královny Alžběty II., kterou neměla ani Kate (36) a dokonce ani královniny vnuci Harry (33) a William (35).

3 fotky
Nejen, že královna prozradila, že vévodkyně ze Sussexu se s ní bude účastnit několika oficiálních akcí, ale dokonce jí udělila jednu z výsad, kterou by nikdo nečekal.

Meghan bude moct cestovat po boku královny v oficiálním vlaku královské rodiny. Je to dost neobvyklé, jelikož odjakživa zde jezdí pouze ti nejstarší a nejváženější členové rodiny, jako například královna se svým manželem Phillipem (96) nebo princ Charles (69) se svou manželkou Camillou (70).

Do vlaku nikdy neusedl ani princ William s vévodkyní Kate, natož Meghanin manžel princ Harry. Doteď nikomu není jasné, jak to, že Meghan byla udělena tato výjimka. Je možné, že královna si chce vévodkyni pohlídat nebo jí chce do rodiny nezvykle hezky uvítat.

Stejně tak za tím podle deníku Daily Mail může být úplně prostý důvod - královna nechce cestovat sama. Ještě ke všemu připravit vlak na cestu není vůbec žádná sranda. Je to velmi pracné a ne zrovna levné. Za minulý rok vypravili královský vlak přibližně čtrnáctkrát a stálo to něco okolo 900 tisíc liber, což je v přepočtu asi 26 milionu korun.

Autor: nat

Diskuze