Meghan a kamarádka Jessica
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Jess Mulroney
Party minulost

Meghan navštíví nejlepší kámoška: Obrátí panství vzhůru nohama?

Není tomu dlouho, co Meghan Markle (37) porodila malého Archieho. Nyní s princem Harrym a novým přírůstkem žijí na panství Frogmore, kam se za Meghan chystá přijet nejlepší kamarádka. S tou ji pojí především divoká minulost.

7 fotek
Ještě před pár lety se Meghan Markle snažila prorazit ve filmové branži coby herečka. Všechno jí skvěle vycházelo. Hrála v seriálu Kravaťáci a diváci ji měli rádi. Než potkala prince Harryho, byla prý pořádně divoká a se svojí nejlepší kamarádkou, Jessicou Mulroney, zažila spoustu večírků.

Pozvat ji na panství Frogmore je skoro o strach, jelikož kombinace těchto dvou je horší než časovaná bomba. Večírek to, pravda, asi bude klidnější. Meghan má přeci jenom malého Archieho a Jessica má dokonce děti tři.

Na výlet se ale chystá jen s dcerkou Ivy, jejíž snímek zveřejnila na svém Instagramu. „Balíme na náš výlet. Které boty si máme vybrat?,“ napsala k fotografii.

Stylistka Jesicca se s Meghan seznámila při natáčení seriálu Kravaťáci a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Meghan se jí jistě nemůže dočkat. Konečně si bude moci pořádně pokecat o tom, jak moc jí chybí Amerika. Tím se ostatně nijak netají.

Nejste pro své okolí nesnesitelná stejně jako vévodkyně Meghan?
Dívka namalovala portrét Meghan a Harryho. Na své rty!

Autor: Han

Diskuze