Meghan a Harry - věštba od Graciely
Zdroj: Profimedia, vedma-graciela
Meghan maminkou

Meghan bude mít do roka DALŠÍ DÍTĚ! Vztah s královnou je jí jedno, říká vědma

Meghan Markle (37) je nyní čerstvou maminkou a novou roli si jistě náležitě užívá. V pozadí královské rodiny je ale spousta problémů, které nezakryje ani radostná událost. Kdy královna přijme Meghan do rodiny? Jak ovlivní příchod malého princátka chod celé dynastie? To jsou otázky, na které jsme se zeptali vědmy Graciely.

10 fotek
Příchodem novorozeněte se vztah muže a ženy vždycky změní. Vědma Graciela si ale myslí, že vztah Harryho a Meghan stojí na pevných základech. “Mezi nimi je obrovská láska. Společnost tam hraje falešnou hru z jeho strany. Královna ji moc nepřijala do rodiny a vyčítá jí, že všechno nejde podle ní. Meghan si zkrátka dělá, co chce a je jí vztah s královnou jedno. Je jí to jen líto, ale pomáhá jí láska,” řekla Prásku vědma s letitou praxí.

“Harry a Meghan stojí oba nohama na zemi. Ještě chvíli to potrvá, ale jednou ji Alžběta II. přijme. Meghan si chce zkrátka dělat rozhodnutí se svým mužem, ne s celou rodinou. Můžeme vidět, že se stáhla,” pokračuje.

Velký tlak společnosti občas vztah ovlivní negativně. U nich to bude ale naopak. “Rozvod jim rozhodně nehrozí. Ona bude mít brzo druhé dítě. Do roka a do dne porodí holčičku. Oni v současné době opravdu prožívají velké štěstí. Meghan rodinné vztahy neřeší. Řeší jen teď a tady,” říká Graciela.

Chlapeček se dle ní bude mít báječně. “Patří do královské rodiny. Bude zlobit, ale bude i hodný. 50 na 50. Jeho rodinné zázemí mu ale neumožní, aby řádil jako jeho tatínek. Bude to velmi nadaný a požehnaný kluk. Princátko s nádherným dětstvím. Ty nahoře ho budou ochraňovat. Vidím totiž boží oko,” končí Graciela svůj výklad karet, podle které se bude mít dítko Meghan a Harryho nejlépe na světě.

Autor: Han

Diskuze