Peter Franc - 6
Zdroj: Profimedia / instagram
To je vtipálek!

MAZEC! Mladík cestuje po celém světě s plyšákem. Kde ho vyfotil v Čechách?

Australský dobrodruh Peter Franc (35) má pořádný smysl pro humor. A tak se rozhodl cestovat po světě - ovšem s velmi neobvyklým kamarádem.

5 fotek
Touha poznat svět přiměla Petera France k tomu, že začal cestovat. Jenže měl dojem, že samotnému mu bude smutno, takže si s sebou vzal plyšového kamaráda, čuníka jménem Travel Piggy. Ale co je hlavním důvodem Peterovy výpravy? Hledání ztraceného kamaráda číslo 1, plyšového králíka Travel Bunnyho, o kterého přišel před několika lety.

A proč to nevzít rovnou z gruntu, co? Mladík navštívil třeba Niagárské vodopády, Neapol nebo Londýn a jeho hledání stále pokračuje. Tentokrát se nechce vzdát, a je ochoten tomu věnovat nejen čas, ale i peníze.

A v rámci cestování se vydal i do České republiky, ale místo hlavního města zavítal jako první nečekaně do Českého Krumlova. Těžko říct, co ho zavedlo právě tam, ale zřejmě se mu tam líbilo. A nezapomněl "vyblejsknout" prasátkového kámoše. Peter doufá, že bude jeho mise úspěšná, ale zatím musí pokračovat v cestovním dobrodružství dál. Kde asi skončí?

Autor: lor

Diskuze