Matyáš Valenta
Zdroj: TV Nova/Instagram
Franto, to je tvoje žena?

Matyáš Valenta alias Franta z Ulice přijel do Karlových Varů: Na recepci hotelu zažil pořádný šok!

Představitel seriálového Franty se stejně jako tisíce dalších lidí vydal na filmový festival do Karlových Varů. Personál na recepci mu ale tento tradiční zážitek zpestřil o trochu více, než by sám čekal!

5 fotek
Matyáše Valentu diváci seriálu Ulice znají jako Frantu Hrubého, který nedávno složil obávanou maturitní zkoušku a neustále cestuje mezi rodinou v Amsterdamu a rodinou v Čechách. Samotný herec tentokrát vycestoval také, a to do nedalekých Karlových Varů, kde se koná tradiční filmový festival.

Herec se na tři dny ubytoval s přítelkyní Katkou v nejmenovaném hotelu a právě tam ho potkala lehce trapná, ale v zásadě humorná historka. Když recepční zapisovala do karty právě Matyášovu přítelkyni, napsala do kolonky se jménem místo jejího skutečného příjmení Valentová!

„Na recepci mají jasno,“ napsal k fotce Matyáš, který celou situaci vzal určitě s humorem. Personál recepce očividně automaticky počítal s tím, že je Katka hercova manželka. Jak je ale na kartě vidět, pobyt jim dnes končí, a tak se snad už žádné podobné faux-pas do odjezdu stát nestihne.

Autor: bin

Diskuze