Matyáš Valenta
Zdroj: TV Nova/Instagram
Franto, to je tvoje žena?

Matyáš Valenta alias Franta z Ulice přijel do Karlových Varů: Na recepci hotelu zažil pořádný šok!

7. 7. 2018

Představitel seriálového Franty se stejně jako tisíce dalších lidí vydal na filmový festival do Karlových Varů. Personál na recepci mu ale tento tradiční zážitek zpestřil o trochu více, než by sám čekal!

5 fotek
Matyáše Valentu diváci seriálu Ulice znají jako Frantu Hrubého, který nedávno složil obávanou maturitní zkoušku a neustále cestuje mezi rodinou v Amsterdamu a rodinou v Čechách. Samotný herec tentokrát vycestoval také, a to do nedalekých Karlových Varů, kde se koná tradiční filmový festival.

Herec se na tři dny ubytoval s přítelkyní Katkou v nejmenovaném hotelu a právě tam ho potkala lehce trapná, ale v zásadě humorná historka. Když recepční zapisovala do karty právě Matyášovu přítelkyni, napsala do kolonky se jménem místo jejího skutečného příjmení Valentová!

„Na recepci mají jasno,“ napsal k fotce Matyáš, který celou situaci vzal určitě s humorem. Personál recepce očividně automaticky počítal s tím, že je Katka hercova manželka. Jak je ale na kartě vidět, pobyt jim dnes končí, a tak se snad už žádné podobné faux-pas do odjezdu stát nestihne.

Autor: bin

Diskuze