Carrie-Anne Moss a Keanu Reevese - 3
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Matrix je zpět! Vrací se s ním Neo, Trinity i původní režisérka

Matrix vznikl v roce 1999 a pro filmové fanoušky znamenal něco převratného. Nejen z hlediska efektů se jednalo o brilatní sérii. Filmy o světě ve virtuální realitě byly tři a k radosti všech příznivců se nyní chystá čtvrtý. Účast v něm nyní potvrdili Keanu Reeves i Carrie-Anne Mossová, kteří si zahráli hlavní hrdiny.

9 fotek
Právě letos oslavil první Matrix svoje dvacáté narozeniny. Pokračování filmu - Matrix Reloaded a Matrix Revolutions – měla premiéru v roce 2003. Nyní se chystá čtvrtý díl. Pozitivní je, že scénáristkou a režisérkou v jedné osobě bude opět Lana Wachowskiová. Ducha toho pravého Matrixu by to tedy ztratit nemělo.

"Nemůžeme být víc nadšení z toho, že vstupujeme do světa Matrixu opět s Lanou," řekl dle Daily Mailu Toby Emmerich, ředitel společnosti Warner Bros. Právě pod její hlavičkou se bude pokračování natáčet, stejně jako předchozí tři filmy.

"Jsem ráda, že budu mít tyhle postavy zpět ve svém životě a také je to pro mě šance pracovat s opravdovými přáteli," prozradila Lana. V Matrixu se totiž znovu octnou i Keanu Reeves jako Neo a Carrie-Anne Mossová jako Trinity.

Dá se očekávat, že čtvrtý film ze série o virtuální realitě vydělá pořádnou částku. Původní trilogie utržila v kinech po celém světě přes 1,6 miliardy dolarů.

Autor: Han

Diskuze