Žena byla vyhozena z letadla kvůli výstřihu
Zdroj: Profimedia
hrubé chování

Matku vyhodili z letadla za "nemravný výstřih"! Posuďte sami

Posádka letadla vyhodila 23. června z paluby ženu cestující ze Španělska do Velké Británie. Harriet Osbornová (31), matka dvou dětí, musela opustit palubu letadla poté, co jí letuška řekla, aby si převlékla svůj příliš odhalující top.

„Posádka byla hrozná a cítila jsem se jako děvka. Letuška mě konfrontovala před celým letadlem a řekla, že v tomto triku nemůžu vstoupit na palubu letadla,“ řekla Harriet deníku The Sun. Po výzvě personálu se neubránila slzám ponížení.
Podle zdroje si někteří cestující stěžovali, že vidí Harrietiny bradavky. Ta ale tvrdila, že má na sobě kryty bradavek a pásky. Když si půjčila přítelův svetr a chtěla se na palubu vrátit, posádka ji tam už nepustila.

 

„Můžeme potvrdit, že cestující, která cestovala z Malagy do Stanstedu dne 23. června, nemohla cestovat, protože se chovala rušivě vůči naší posádce,“ okomentovala situaci letecká společnost EasyJet. Podle EasyJetu se Harriet po převlečení chovala hrubě, a proto nebyla na palubu připuštěna.

 

 

Harriet byla celou situací šokována a odsoudila incident jako sexistický. Musela přespat na letišti v Malaze se svým přítelem, než druhý den odletěla domů a utratila asi 150 liber za další letenku. Harriet doma prý své tělo takto nevystavuje, když byla ale na dovolené, cítila se „spontánně“.

 

„Náš personál v kabině a na zemi je vyškolen k posouzení všech situací a k rychlému a vhodnému jednání. Netolerujeme zneužívající nebo výhružné chování vůči našim zaměstnancům, “ uzavřela situaci letecká společnost.

 

3 fotky

 

Proč vám v letadle nechutná jídlo? Kuchaři za to nemůžou
Škodí v práci, obchodech i letadle: 7 tipů, jak pleť ochránit před klimatizací

Autor: ts TN.cz

Diskuze