Jennifer Hodge - 2
Zdroj: Twitter
Stejné vousy...

Matka zveřejnila na facebooku FOTO mrtvého syna! Zahlédla ho v kuchyni

Jennifer byla doma sama s dcerou, když najednou uslyšela známý zvuk. Díky tomu je teď přesvědčená, že se v jejím době objevil její mrtvý syn.

Jennifer Hodge z americké Georgie před časem přišla o syna. Robbie (†23) se totiž předávkoval látkou, která je horší napodobeninou Xanaxu. Po nešťastné nehodě jí zůstala dcera Lauren.

S Lauren byla jednoho dne sama doma. Dívaly se společně v ložnici v patře na televizi, když najednou se celým domem rozezněl alarm. Jennifer se hned na telefonu ukázalo, že do domu někdo vnikl. Vystrašená žena se šla podívat, ale nikoho nikde neviděla.

Když si šla prohlédnout kamerový systém, uviděla něco, co jí vyrazilo dech. Na jednom ze záběrů je vidět, jak se po kuchyni prochází ve tmě podezřelá postava. Při bližším prozkoumání v ní ale poznala svého zesnulého syna Robbieho! Z videa si proto udělala Print Screen, aby se mohla poté o snímek podělit na facebooku. Prý je duch podobný jejímu synovi nejen postavou, ale dokonce si všimla i stejných vousů, které Robbie také nosíval.


 

Autor: bin

Diskuze