Novorozenec - 1
Zdroj: Thinkstockphotos
Neuvěřitelný příběh

KRUTÉ FOTO: Matka pohřbila miminko zaživa. Záchranáři ho za tři dny našli a nemohli uvěřit svým očím!

Mladá matka se chtěla zbavit svého druhého dítěte, a tak ho zaživa odložila v hrobě. Záchranáři ho našli až po třech dnech. Když dítě vyhrabali, nemohli uvěřit vlastním očím.

Nastávající matka nechtěla své rodiče rozhněvat tím, že porodí již druhé dítě. Proto se rozhodla danou situaci řešit radiálně po svém a narozené miminko zahrabala v mělkém hrobě v jihoafrickém městě Paddock. Když záchranáři po neuvěřitelných třech dnech děťátko našli, nemohli uvěřit svým vlastním očím.

Pohřbené miminko nakonec objevili zaměstnanci továrny na dřevo, ve které krkavčí matka pracovala. Malé dítě navíc bylo po celou tu dobu naživu. Taková vůle žít a bojovat se jen tak nevidí. „Zaměstnanci hledali pod dřevem a našli ho pokryté pískem. Když matka slyšela všechen ten rozruch, přiznala se, že je dítě její. Čin vysvětlila tím, že se bála hněvu rodičů,“ okomentoval bizarní policejní kapitán Geralf Mfeka.

Miminko, které jako zázrakem přežilo, skončilo v nemocnici na pozorování. Hospitalizována byla i jeho matka. Důvod však není známý. Policie momentálně celý případ vyšetřuje a matka novorozeněte bude pravděpodobně obviněna z pokusu o vraždu.

 

Autor: mic

Diskuze