Natasha Connor - 1
Zdroj: facebook.com
Ohavné!

Matka vzala dcery do Londýna: Čekal je nechutný hotelový pokoj. Nejhorší byl nález pod postelí! FOTO

Natasha Connor (33) se s dětmi vydala na výlet do Londýna. Co našla pod postelí v hotleovém pokoji, ji pořádně šokovalo!

6 fotek
Natasha Connor na Vánoce slíbila svým dvěma dcerám, že si udělají víkendový výlet do Londýna. Před pár dny se ho dítka konečně dočkala, ale vzpomínat na něj v dobrém nebudou ani náhodou.

Pokoj v hotelu, kde byly ubytované, byl špinavý a smradlavý, všude byl prach a v koupelně dokonce plíseň. "Hotel nebyl drahý, nečekala jsem žádný luxus, ale toto bylo příliš," řekla matka. Oslovila proto personál a chtěla mluvit s někým z vedení, ale nikdo nebyl ochoten zavolat manažera.

Pod matrací v posteli, ve které spaly obě děti, ještě ke všemu našla tři kuchyňské nože. Vyděsilo ji to! O to horší bylo, že byl její otec před osmnácti lety na Štědrý den pobodán a zemřel. "Šel mi mráz po zádech, když jsem to viděla. Kdo a proč tam ty nože mohl odložit?" ptala se v duchu.

Nezbývalo jí, než si opět stěžovat personálu a nakonec zavolala i policii. "Policisté všechno vzali a zajistili. Já jsem se domáhala vrácení peněz, ale marně," dodala zklamaně. Po návratu domů do Severního Irska se ještě snažila několikrát spojit s manažerem hotelu, ale zbytečně. Vedení hotelu v souvislosti s nepříjemným incidentem nevydalo žádné prohlášení a zvolilo strategii mrtvého brouka. Natasha se s celým příběhem svěřila na Facebooku, kam zveřejnila i fotografie z otřesného hotelového pokoje.

Autor: mk

Diskuze