Jako každý správný rodič

Matka vévodkyně Kate po 15 letech odmítá dál mlčet: Má strach o svoji rodinu!

Carole Middleton (63) je sice matkou dvou ostře sledovaných britských žen Kate (36) a Pippy (34), sama ale s médii spoustu let nechtěla mít nic společného. Bylo proto překvapením, že teď změnila názor, a dokonce promluvila na citlivé rodinné téma.

7 fotek
Carole Middleton a její manžel Michael (70) nikdy nestáli o velkou popularitu. Bohatě jim stačilo, že se Kate provdala za prince Williama (36) a Pippa zase za miliardáře a automobilového závodníka Jamese Matthewse (43). Oni se celý život věnují podnikání. Mají firmu, která se zaměřuje na zařizování večírků, oslav a dalších společenských akcí, a podle jejich mění to nasvědčuje, že se jim skutečně daří.

Matka Kate a Pippy tak nikdy neměla potřebu být vidět a věnovala se spokojeně svému podnikání. To se teď ale změnilo a do médií dala rovnou dva rozhovory! A kromě rodinného byznysu mluvila i velmi otevřeně o vlastních pocitech.

„Mám dva skvělé zetě a jednou snad budu mít i skvělou snachu. Mým největším strachem vždycky bylo, že se mi rozpadne rodina, ale zůstali jsme si blízcí,“ řekla v rozhovoru pro magazín Good Housekeeping a vyjádřila tak částečně obavy i o nejmladšího potomka, syna Jamese (31), který se sice stejně jako rodiče věnuje podnikání, co se ale vztahů týče, na tu pravou ještě nenarazil.

Bojíte se mít dítě? Strach je přirozený – ale lze se mu ubránit
Bojíte se manželství? Zpověď těchto párů vás ZARAZÍ i DOJME

 

Autor: bin

Diskuze