Xanthel Linares - 1
Zdroj: Twitter
Nemilosrdný osud

Matka věděla, že její dcera právě umírá: Miluju tě, mami! zněla dívčina (†24) poslední slova

Telefonát jako z nejhorší noční můry! Přesně to potkalo Patricii Linares. Na poslední hovor s dcerou nikdy nezapomene...

Čtyřiadvacetiletá Xanthel Linares měla v životě velkou smůlu, která se vždy ve štěstí obrátila. Nejdříve jí lékaři zjistili rakovinu, nad kterou statečná dívka boj vyhrála. Pak ale musela ještě podstoupit náročnou operaci jater, která se také vydařila, a tak se dívka konečně odprostila od všech nemocnic a mohla si užívat svého mladého života.

To jí ale dlouho nevydrželo. Jednou v noci, v americké Kalifornii, měla dívka autonehodu. Bez známých příčin Xanthel nezvládla řízení a s autem prorazila svodidla. Následně spadl vůz do místní řeky a začal se potápět.

V tu chvíli stihla dívka ještě zavolat své matce: „Mami, jsem v autě, spadla sem do vody,“ křičela vyděšená dívka. „Miluju tě, mami.“ zněla její poslední slova. Tělo dívky i s potopeným vrakem našli až potápěči. Okolnosti nehody se vyšetřují. Dívčina matka Patricia však na poslední hovor s dcerou nikdy nezapomene... Hlavně na tu bezmoc, když věděla, že své dceři nemůže nijak pomoct.

Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší
VÁŠ PŘÍBĚH: Vytouženého muže mi sebrala smrt!

Autor: bin

Diskuze