Jessica Jenkins - 1
Zdroj: facebook.com
Nádherné gesto

Po rakovině děložního čípku byla neplodná. Vytoužené miminko se ale přeci jen narodilo. Jak je to možné?

Mladá dívka trpěla vážnou nemocí, která způsobila její neplodnost. Matka se na její trápení však nemohla dívat a rozhodla se pro dceru udělat obrovské gesto...

3 fotky
Jessice Jenkins (21) byla v osmnácti letech diagnostikována rakovina děložního čípku. Kvůli ní dívka nebude moct mít děti. To bylo pro Jessicu samozřejmě zdrcující. Už jako malá toužila po velké rodině. „Moje zoufalství nepramenilo z toho, že jsem dostala rakovinu, tu můžete porazit. Opravdová beznaděj mě zasáhla ve chvíli, kdy mi řekli, že nebudu moct mít děti,“ řekla zdrceně pro Daily Mirror. 

Na její trápení se její matka Julie nemohla dlouho dívat a rozhodla se udělat velké gesto. Nabídla dceři, že jí dítě odnosí. Sice jí už bylo 45 let, zažila už tři porody, měla po menopauze, ale ani jedno z toho ji nezastavilo. A jak to proběhlo? Lékaři nejdříve oplodnili Jessicino vajíčko, a to spermatem jejího manžela, a potom ho vložili do matčiny dělohy. „Každá matka by to pro svou dceru udělala, ani chvíli jsem nad tím nemusela přemýšlet. Mohla jsem zkrátka pro Jessicu udělat něco úžasného a nic mě nemohlo zastavit,“ řekla matka.

Matka snášela těhotenství těžce, ale dcera jí byla po celou dobu oporou. Vše dopadlo dobře a narodil se jí zdravý krásný chlapec. Matka si tak netradiční cestou darovala vnouče a dceři vysněného potomka.

Autor:

Diskuze