Brzké uzdravení

Matka Týnuš Třešničkové poprvé promluvila o jejím stavu: Od pasu nahoru je spálená! VIDEO

Ještě před týdnem posílala krásná youtuberka a hvězda Instagramu Týnuš Třešničková (22) svým fanouškům vzkazy z Istanbulu. Pak přišel osudný den, který život mladé dívky změnil v noční můru. Její matka pro TV Nova nyní promluvila a řekla, jak to s hvězdou sociálních sítí aktuálně vypadá.

8 fotek
Nikdo nemohl uvěřit tomu, že se něco tak otřesného stalo právě jí. Krásná a mnoha lidmi obdivovaná hvězda českého YouTube a Instagramu Týnuš Třešničková byla minulý týden ve čtvrtek večer během ohnivé show ve vyhlášené restauraci vážně popálena a skončila v nemocnici.

Tragická nehoda dopadla pro Týnuš Třešničkovou a jejího přítele podnikatele Viktora Hajíčka opravdu zle. Youtuberku oheň připravil o to, díky čemu se stala tak slavnou - o bezchybný zevnějšek. Týnuš má mít podle informací z místa popáleniny II. stupně na 35 procentech těla. Jedná se zejména o oblast obličeje a hrudníku.

Nyní se k celé situaci poprvé vyjádřila Týnina matka Helena Třešňáková: "Řekla mi, že jí chytlo oblečení, že je celá spálená. Od pasu nahoru je spálená. Obličej byl zasažený míň, to tělo víc," prozradila Třešňáková, která si s dcerou denně telefonuje. "Říká, jak to probíhá, ta léčba. Jak se tam o ni starají, že dobře a že se to každým dnem lepší," řekla.

Matka slavné české youtuberky se také vyjádřila k nenávistným komentářům, kterých se na sociálních sítích vyrojila celá řada. "Aspoň si děvčica uvědomí, co je v živote důležité. Hlavně zdraví a ne drahé značkové věci a jestli je každý den dokonale vymóděná v těch nejdražších značkách," zní například jeden z nich. A to je jen slabý odvar toho, co se objevilo pod poslední fotkou z Turecka, kterou Týnuš přidala na Instagram před osudným dnem. "Prostě Karma. Jako svině se chováš, teď jako svině budeš vypadat," píše další. Mnoho lidí, i mimo Týnin fanklub, se youtuberky naopak ale zastalo a přejí jí brzké uzdravení.

Na celý rozhovor se podívejte VE VIDEU!

 

Autor: mk

Diskuze