Zdroj: Prásk!
Nekonečný příběh

Matka Tomáše Řepky prolomila mlčení: Erbová je podle ní horor! Paní Helena popsala šílené scény

8. 12. 2018

Helena Švecová je maminkou Tomáše Řepky, a tak měla příležitost poznat Vlaďku Erbovou (38) více než mnozí jiní. A její názor na fotbalistovu bývalou ženu rozhodně není ani trochu pozitivní. Těžko ale říct, na kolik tomu všemu lze věřit.

7 fotek
Tomáš Řepka a Vlaďka Erbová na sebe hází špínu nejen u soudu, ale i veřejně. Zatímco modelka se ale snaží kauzu příliš nevířit, Řepka se ke své bývalé ženě rád vyjadřuje i prostřednictvím dost vulgárních výrazů. Ne nadarmo s přítelkyní Kateřinou Kristelovou (38) čelí už dlouhé měsíce trestnímu řízení kvůli falešným porno inzerátům.

Teď se k Řepkovi přidala i jeho matka Helena Švecová, která se rozhodla říct, jaký obrázek si stihla za několik let utvořit o Vlaďce Erbové. A opravdu není ani trochu hezký. Aby však nemluvila jen tak do větru, uvedla i konkrétní příklad. „Vlaďka Erbová? To je horor,“ začínají podle Extra.cz její slova o bývalé snaše.

Mamince Švecové na Vlaďce nejvíce vadilo to, že se podle ní vůbec nestarala o děti, a proto si podle těchto slov myslí, že nebyla dobrou matkou. „Ať se stará o děti a nenajímá si samé chůvy. Dělala si vždycky všechno, co chtěla. Bylo nám hrozně, když jsme byli na návštěvě v Černošicích a ona se o ty děti fakt nestarala. Fakt ne. Vstávala v 11, ve 12 hodin, přišla jak dáma… A ještě nám málem vynadala, že se nestaráme o děti. Já říkám, kdo je máma, ty, nebo my,“ tvrdí Tomášová matka s tím, že za dob manželství se údajně o syna staral Řepka, který byl měl být jeho chůva.

Stejně tak řekla, jak to prý je mezi bývalými manželi po finanční stránce. Erbová s Řepkou se totiž doteď nemohou ani po několika stáních domluvit na alimentech na syna Markuse, kterého fotbalista dlouhodobě nevídá. „Tomáše oškubala o všechno. Tomášovi nezůstalo nic. Takže ona má alimenty sakra dopředu předplacený. Nenechala mu vůbec nic. Má byty v Mostě, tak ať to prodá. Vždyť to stejně všechno platil Tomáš,“ míní paní Helena, které se jistě nelíbí, jak se veřejně kydá hnůj hlavně na jejího syna a Vlaďka Erbová mnohdy figuruje v roli oběti. Teď vyvstává stále dokola ta stejná otázka, komu věřit více. I přes tato slova totiž více lidí fandí Vlaďce, která svým veřejným vyjadřováním nepůsobí zdaleka tak konfliktně jako lidé kolem Tomáše Řepky a on samotný.

Autor: bin

Diskuze