Kate Kirven - 1
Zdroj: facebook.com
Nestydatý dort

Matka synovi (6) upekla dort k narozeninám: Pak jí došlo, jak nemravně vypadá! FOTO

Maminka Kate Kirven chtěla svému synkovi udělat radost a upekla mu k narozeninám hodně speciální dort. Bohužel se nepovedl úplně podle jejích představ. Teď se za své dílo spíše stydí!

4 fotky
Kate Kirven chtěla synovi udělat radost a upekla mu k narozeninám speciální dort. Chtěla, aby vypadala jako nádherný minerál, protože její sny miluje krystaly. Jenomže původní záměr se jí moc nezdařil.

Její dílo připomíná místo zamýšleného tvaru krásné geody něco úplně jiného. Dort působí spíše neslušně. Kate se ale nad vším povznesla a svůj nepovedený výrobek zveřejnila na facebookové stránce The Unmumsy Mum. Uživatelé se nad fotografií teď pořádně baví!

Kate vytvořila dokonalý ekvivalent ženské vagíny. Fotku okamžitě poslala manželovi, aby se ujistila, že v dortu nevidí ženský pohlavní orgán jen ona. Ten jí její dojem potvrdil.

Finlay byl však z maminčina díla nadšený, přestože měla celá rodina problém udržet smích, když z něj sfoukával svíčky. "Všem pozvaným jsem ukázala dort předem, aby věděli, co se mi stalo. Můj otec měl záchvat smíchu, ale když jsme zpívali Happy Birthday, tak se pouze šklebili," řekla 26letá Kate. Její syn si naštěstí myslel, že je zbytek rodinky z dortu nadšen stejně jako on. "Řekl mi, že jsem mu upekla jeho nejoblíbenější kámen a velmi se těšil. Když se na tu fotku podívá v osmnácti, určitě to pochopí a dobře se u toho pobaví," dodala.

Jak snadno upéct a ozdobit dort?
Milujete sladké, ale nechcete hřešit? Zkuste výborný RAW DORT

Autor: mk

Diskuze