Aimee Louise Evans - 1
Zdroj: facebook.com
Tragédie

Matka spáchala sebevraždu, když byla doma s dcerou (3): Ještě horší peklo následovalo potom!

Někdy lidé moc nemyslí na své blízké, když uvažují o sebevraždě. A to je případ i této maminky. Zabila se a doma nechala malou holčičku. Ta pak prožila hotové peklo.

Aimee Louis Evans byla mladá 29letá matka z Walesu. Jednoho dne se rozhodla z neznámých důvodů spáchat sebevraždu. Vůbec přitom ale nemyslela na svou tříletou dcerku, která s ní byla v té době doma.

Když se matka zabila, její dítko bylo odkázáno pouze samo na sebe. O holčičku se neměl kdo starat a neměla co jíst. Svůj odchod ze světa její matka zřejmě moc nedomyslela a nevinné dítě málem "vzala s sebou". Když tělo matky našli policisté, objevili i holčičku, která málem zemřela hlady. Ve velmi kritickém svatbu byla okamžitě převezena do nemocnice. Podle všeho přežívalo děvčátko čtyři dny jen na drobcích chleba a másle.

Aimee podle všeho netrpěla žádnou psychickou poruchou. Ovšem měla problémy s alkoholem a v minulosti byla nejspíše obětí domácího násilí. Den před tím, než si vzala život, kontaktovala svou matku, aby pro její dceru přijela. Ta však nedorazila.

Autor: mk

Diskuze