Jenny Murphy - 1
Zdroj: facebook.com
Chudák malý

Matka šla se synem do hračkářství. Prodavač řekl o dítěti OHAVNÁ SLOVA, která se mu stala osudnými!

Jenny Murphy (37) šla se sedmiměsíčním Billym do obchodu. Nemilá slova prodavače na účet chlapcova vzhledu ji vyrazila dech natolik, že začala jednat. A dobře udělala!

11 fotek
Jenny Murphy mměla tehdy se sedmiměsíčním Billym problémy, které nepřišly nikomu divné. Miminko v sobě nedokázalo udržet stravu a často zvracelo. Jenže to není u malých dětí až tak neobvyklé, proto se tím lékař nijak nezabýval. Pak šla ale jednou Jenny s Billy v kočárku do hračkářství.

Tak potkala prodavače a ten podle výpovědi matky pro deník Mirror řekl: „Oči vašeho dítěte mě děsí. Jsou strašidelné!“ Žena se nejdřív urazila a bylo v obrovském šoku, co si to prodavač dovolil takhle hanlivě mluvit o jejím dítěti. Nakonec se ale zamyslela a vzpomněla si, že už si dříve sami doma všimli, že Billyho pohled je divně strnulý. Proto jí to nedalo a s dítětem šla na vyšetření k lékaři. Ten určil drtivou diagnózu. Malý Billy měl zhoubný nádor na mozku.

Po šokujícím zjištění podstoupilo dítě operaci, během které se podařilo lékařům odstranit celý nádor. Poté následovala šestiměsíční chemoterapie, která byla úspěšná, až na menší vedlejší účinky. „Všimli jsme si, že má ještě nějaké problémy s koncentrací, což může být vedlejší účinek, tak ho sledujeme. Ale celkově se zázračně uzdravil, je to skvělé,“ popsala Jenny, která po hrozné zkušenosti charitativně podporuje lidi se stejným osudem, který potkal Billyho.

Autor: bin

Diskuze